دسته بندی مطالب

از بین بردن بوی بد سفیدکننده از دست ها

۷ خرداد ۱۳۹۹۰ خانه و خانه داری

سفیدکننده، یکی از قوی ترین محصولات تمیزکننده خانگی است و در پاک کردن گرد و غبار و باکتری ها فوق العاده موثر عمل می کند. با این حال، این ماده سفیدکننده بوی نسبتا ناخوشایندی دارد و برخی اوقات اثر بوی نامطبوع آن تا مدت ها روی دستان شما می ماند. هیچ کس نمی خواهد بعد از تمیز کردن خانه خود درگیر بوی بد مواد سفیدکننده باشد تا جایی که هر شخص دیگری متوجه این موضوع شود! به همین دلیل در این مطلب خانومانه می خواهیم ترفندهایی را برای از بین بردن این بوی ناخوشایند از روی دستان عنوان کنیم تا از شر بوی بد سفیدکننده خلاص شوید.

 

از بین بردن بوی بد سفیدکننده از دست ها

 

لیموترش

یکی از سریع ترین روش ها برای از بین بردن بوی ناخوشایند سفیدکننده از دست ها، مالیدن لیموترش روی آن ها است. این روش را جایگزین شستن دست ها با آب و صابون کنید. لیموترش یکی از موثرترین مواد پاک کننده طبیعی است و از آن به عنوان قاتل بوی بد یاد می کنند. به این معنا که انواع بوهای ناخوشایند را از بین می برد. بنابراین، استفاده از لیموترش را برای از بین بردن بوی بد دست فراموش نکنید!

 

از بین بردن بوی بد سفیدکننده از دست ها با لیموترش

 

سرکه

بعد از تمیز کردن خانه می توانید از سرکه استفاده نمایید تا بوی بد سفیدکننده از روی دستان شما برطرف شود. این محصول طبیعی مانند لیموترش قادر به سرکوب کردن بو و از بین بردن آلودگی ها از روی سطوح مختلف از جمله دست می باشد. بنابراین، استفاده از سرکه را برای از بین بردن بوی بد دست فراموش نکنید! پیش از این در مطلبی تحت عنوان ۱۳ کاربرد سرکه برای نظافت سرکه را یکی از پر کاربردترین مواد موجود در آشپزخانه معرفی کردیم.

 

از بین بردن بوی بد سفیدکننده از دست ها با سرکه

 

مطلب پیشنهادی: با بوی بد لباس ها خداحافظی کنید!

 

قهوه

یکی دیگر از موادی که برای از بین بردن بوی نامطبوع دست می توان استفاده کرد، قهوه است. برای انجام این کار، دستان خود را با دانه های قهوه ماساژ دهید و ببیند که چگونه بوی بد سفیدکننده به سرعت از میان می رود. علاوه براین، از قهوه برای از بین بردن بوی نامطبوع یخچال و حتی به عنوان خوشبوکننده های خانگی می توانید استفاده نمایید. بنابراین، استفاده از قهوه را برای از بین بردن بوی بد دست فراموش نکنید! برای اطلاعات بیشتر در مورد موارد استفاده قهوه ۱۴ کاربرد ناشناخته قهوه در منزل را مطالعه نمایید.

 

از بین بردن بوی بد سفیدکننده از دست ها با قهوه

 

استفاده از دستکش

به یاد داشته باشید که پیشگیری بهتر از درمان است؛ بنابراین، پیشنهاد می کنیم هنگام تمیز کردن و استفاده از ماده سفیدکننده و ضدعفونی کردن سطوح مختلف از دستکش های پلاستیکی استفاده نمایید. این دستکش ها به شما کمک می کنند تا نه تنها از بوی ناخوشایند بلکه از آسیب های پوستی نیز در امان بمانید. بنابراین، هنگام استفاده از مواد سفیدکننده دستکش را فراموش نکنید! اکنون دیگر بوی نامطبوع مواد شیمیایی به پوست شما آسیبی نمی رسانند.

 

از بین بردن بوی بد سفیدکننده از دست ها با استفاده دستکش

 

دیدید که چگونه با استفاده از مواد طبیعی و دردسترس بوی ناخوشایند را از دستان خود از میان برداشتید؛ اما قبل از شروع هر کاری برای مراقبت از پوست دستان خود از دستکش استفاده کنید تا به این ترتیب هیچ گونه آسیبی به پوست شما وارد نشود.

توجه: مطالب سایت "خانومانه" برگرفته از منابع بین المللی است، جنبه اطلاع رسانی داشته و توصیه تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و متخصصان دانست.
0
مطالب مرتبط

نیازمندی های بانوان

نظرات کاربران