دسته بندی مطالب

انگشتان پا و راز شخصیتی شما!

۱۲ اسفند ۱۳۹۶۰ گوناگون

گاهی اوقات چیزهایی در بدن ما وجود دارد که می تواند حرفهای زیادی در رابطه با شخصیت ما بازگو کند، ولی در بیشتر موارد ما از آن ها اطلاعی نداریم.

حتما تا به حال زیاد شنیده اید که خطوط کف دست یا خال های روی بدن می تواند اطلاعات مهمی از نوع شخصیت شما را نشان بدهد و یا بگوید که سرنوشت در آینده برای شما چه رقم زده است اما شاید در مورد اینکه انگشتان پا هم پرده از برخی اسرار شما بر می دارند چیزی نشنیده باشید!

انگشتان پای شما آنقدر خصوصیات جالبی در مورد شخصیتتان بیان می کند که حتی ممکن است خود شما هم از آن ها آگاه نباشید و با شنیدنش سری تکان داده و بگویید وای درسته، دقیقا همینه!

بنابراین حالا می توانید با دقت بیشتری به انگشتان پای خود نگاه کنید و در ادامه با سایت خانومانه همراه باشید تا ببیند چه رازهایی را در مورد شما فاش می کند.

 

انگشتان مصری

 

انگشتان مصری

 

این شکل شست پا شایع ترین نوع آن است. به این صورت که انگشت شست پا از سایر انگشتان بزرگتر است و به همین ترتیب رو به پایین می رود و یک زاویه ۴۵ درجه می سازد. افرادی که این نوع انگشتانی دارند خلاق بوده و اغلب ایده های جدیدی در سر می پرورانند و از آنجایی که ذهن آنها همواره غرق در تفکرات است، کمتر می توانند به راحتی تمرکز کنند. علاوه بر این، یکی دیگر از خصوصیات بارز آن ها شوخ طبعی و بذله گو بودن آن ها است و باید گفت که در مهربانی و رفتار دوستانه بسیار منحصر به فرد عمل می کنند و به راحتی می توانند با دیگران ارتباطی صمیمی برقرار کنند.

 

انگشتان رومی

 

انگشتان رومی

 

پای این افراد یک شست بزرگ دارد، دو انگشت بعدی یک اندازه اند و دو انگشت آخر به ترتیب کوتاه تر می شوند. این شکل پا بسیار نادر است اما اگر پای شما هم به این صورت است باید بدانید که شما ذاتا یک رهبر متولد شده اید. شخصیت شما کاملا هیجان انگیز و پویا است و باید گفت که بسیار با استعداد هستید. همچنین طبیعت وجودی ماجراجو و دوست داشتنی دارید و همواره مشتاق گشت و گذار هستید و حتی شاید خیلی به این امر توجه نکرده باشید اما تعدادی از افراد در اطرافتان به شما وابسته اند و خیلی روی شما حساب می کنند.

 

انگشتان یونانی

 

انگشتان یونانی

 

آیا دومین انگشت پایتان از انگشت شست بلندتر است؟ اگر اینطور است پس باید بگوییم که شما انگشتان یونانی دارید که همچنین با عنوان “آتش” یا “پا شعله!” شناخته می شود. شخصیت شما کمی دشوار است و به راحتی نمی توانید با دیگران ارتباط و تعامل برقرار کنید و در عین حال برای سیستم ارزشی خود اهمیت زیادی قائلید. به این صورت که شما به قدر کافی بالغ و فهمیده اید و هرگز در قدردانی از آنچه که مهم است کوتاهی نمی کنید. نکته دیگری که در مورد شما بسیار جالب است این که خیلی اهل ورزش و پر انرژی هستید و می توانید در لحظه دیگران را هم ترغیب کنید.

 

انگشتان دهقانی

 

انگشتان دهقانی

 

برجسته ترین شکل در پاهای دارای انگشتان دهقانی این است که تقریبا طول تمام انگشتان پا یکسان است و ممکن است انگشت شست تنها کمی بلندتر از سایرین باشد! آنچه در مورد شما می گوید این است که شما یک مشاور خوب هستید، کسی که همیشه صبورانه به آنچه دیگران می گویند گوش فرا می دهد به ویژه مسائل مشکلاتی که عزیزانتان برای شما بازگو می کنند. در حقیقت شما روابط شخصی را بالاتر از پول و چیزهای مادی قرار می دهید. برای شما عشق بالاتر از هر چیزی است. همچنین بسیار متفکر و صادق هستید.

 

انگشتان سلتیک

شکل پای سلتیکی بسیار شبیه پای یونانی است با این تفاوت که در انگشتان یونانی، انگشتان پا بعد از انگشت دوم، به صورت زاویه ای و گوشه دار است اما در پای سلتیک، حالت مربعی شکل پیدا می کند. اگر انگشتان شما هم به این شکل است پس فردی جذاب و ماجراجو هستید و همچنین بابت همه چیز سپاسگزارید. همواره تمرکز شما بر روی مسائل خوب و مثبت است و از تفکر در مورد منفی ها اجتناب می کنید. همین مثبت اندیش بودن شما نوعی موج مثبت هم با خود به همراه دارد که سعی می کنید همیشه آن را به اطرافیان خود منتقل کنید.

 

انگشت شست بسیار کوچک

 

toes6

 

کمی شبیه پای یونانی است اما در این حالت انگشت شست بسیار کوچک است. چنانچه انگشتان شما هم به این شکل است باید بدانید که شخصیت بازی دارید. اما در عین حال این نوع پا به دلیل شکل متفاوتی که دارد، بخش خاصی از بدن شما به حساب می آید و شما برای جلوگیری از سرخوردگی همواره سعی می کنید که آن را پنهان نگه دارید. همین مورد می تواند برای شما یک مسئله شخصی باشد که هرگز نمی خواهید در مورد آن صحبت کنید.

 

انگشتانی با فاصله زیاد از یکدیگر

 

انگشتانی با فاصله زیاد از یکدیگر

 

به این سبک از انگشتان، انگشتان مسافر هم گفته می شود. در این نوع پا فاصله بین انگشتان از هم بسیار زیاد است. داشتن این نوع پا به این معنی است که شما سرگردانید و اشتیاق و ولع شما برای کسب تجربیات جدید و ماجراهای جالب بسیار زیاد است و هر زمانی که در سفرید بسیار شاد و سرحالید.

 

انگشتان کشیده

 

انگشتان کشیده

 

در این شکل پا، انگشت شست با فاصله زیادی از سایر انگشتان قرار دارد. اگر پای شما هم این شکلی است باید بدانید که فردی به شدت مستقل هستید و برای هیچ کاری به کسی نیاز ندارید. قرار گرفتن در فضاهای بسته برای شما مثل زندان است و زمانی خوشحالید که در خارج از محیط بسته باشید.  

توجه: مطالب سایت "خانومانه" برگرفته از منابع بین المللی است، جنبه اطلاع رسانی داشته و توصیه تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و متخصصان دانست.
4+
مطالب مرتبط

نیازمندی های بانوان

نظرات کاربران