دسته بندی مطالب

با لباس کرم رنگ چه کفشی بپوشیم؟

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹۰ مد و زیبایی

خانومانه: پوشیدن لباس کرم رنگ این امکان را می دهد که برای پوشیدن کفش انتخاب های زیادی داشته باشید. این لباس را می توان با کفشی به رنگ خنثی یا رنگ های فانتزی ست کرد و یا همراه با کفشی تیره پوشید. رنگ کرم رنگی خنثی است و به راحتی با انواع رنگ ها ست می شود. زمانی که لباس کرم رنگ می پوشید، فارغ از این که چه استایلی را برای لباس پوشیدن انتخاب می کنید، هرگز نباید از کفشی همرنگ با لباس کرم استفاده کنید. اگرچه به طور کلی این کار مشکلی در تیپ و استایل شما ایجاد نمی کند اما بهتر است در انتخاب کفش با رنگ های متفاوت جرات به خرج دهید.

 

با لباس کرم رنگ چه کفشی بپوشیم؟

 

پوشیدن لباس کرم رنگ با رنگ های روشن

به جای آن که لباس کرم رنگ را با کفش کرم بپوشید باید رنگی را انتخاب کنید که به رنگ کرم زیبایی بدهد. از سر تا پا رنگ کرم پوشیدن، شما را رنگ پریده و بی حال نشان می دهد. با پوشیدن کفش های رنگ روشن مثل ارغوانی، صورتی و آبی لاجوردی می توانید توجه را به سمت کفش ها جلب کنید. با ایجاد تضاد میان لباس و کفش زیبایی دوچندان می شود. تضاد جنس هم می تواند استایل شما را زیبا کند. اگر پیراهن یا مانتو نخی کرم رنگ پوشیده اید می توانید کفش چرمی ارغوانی را با آن ست کنید. اگر لباس کرم ساتن پوشیده اید، آن را با کفش جلو باز جواهر دار بپوشید. اگر پیراهن طرح دار کرم رنگ پوشیده اید، کفش پاشنه بلند آبی را انتخاب کنید. اگر لباس کتان یا جنس ضخیم پوشیده اید، کفش های لژدار بلند یا کفش تخت بپوشید. لباس های ابریشمی، توری و دیگر پارچه هایی از این نوع با کفش های بلند و صندل زیبا می شود.

 

لباس کرم رنگ و کفش مشکی

 

لباس کرم رنگ و کفش مشکی

 

اگر به مهمانی یا مجلسی رسمی می روید، بهتر است بجای لباس، تاکیدتان روی کفش باشد. اگر به یک مراسم خاص و مهم می روید، کفش های مشکی پاشنه دار بپوشید. اگر پیراهن کرم گیپور پوشیده اید، کفش چرمی مشکی و پاشنه دار توجه اطرافیان را به شما جلب خواهد کرد.

 

لباس کرم رنگ و رنگ های خنثی

 

لباس کرم رنگ و رنگ های خنثی

 

یکی دیگر از راه ها برای تکمیل رنگ لباس کرم هماهنگ کردن آن با یک رنگ خنثی دیگر است. کفشی که انتخاب می کنید باید هم رنگ لباس یا کمی تیره تر از آن باشد. در نتیجه رنگ های گلبهی روشن، خاکستری و بژ می توانند رنگ های مناسبی برای این رنگ لباس باشند.

 

مطلب پیشنهادی: چگونه رنگ لباس هایمان را با هم ست کنیم؟

 

لباس کرم رنگ و رنگ های نارنجی و زرد

 

لباس کرم رنگ و رنگ های نارنجی و زرد

 

رنگ های تند مثل نارنجی پر رنگ به لباس کرم رنگ هاله زرد رنگ می دهد و رنگ خردلی، سایه ای طلایی رنگ روی پیراهن کرم ایجاد می کند. رنگ قرمز با رگه هایی از رنگ های گرمتر مثل بلوطی و آجری با رنگ کرم بسیار زیبا می شود. کفش های زیتونی هم با لباس کرم بسیار شیک خواهد شد.

 

لباس کرم رنگ و رنگ های فانتزی

در فصل تابستان و بهار، رنگ های فانتزی یا با اصطلاح رنگ های پاستلی با رنگ کرم بسیار زیبا و شیک می شوند. کفش هایی به رنگ آبی کم رنگ یا صورتی کم رنگ با لباس کرم بسیار جذاب خواهد شد. بنفش کم رنگ هم بدون آن که بر رنگ کرم غالب شود، رنگ آن را روشن تر نشان خواهد داد.

 

لباس کرم رنگ و کفش های متالیک 

زمانی که پیراهن یا مانتو کرم را با کفش براق و متالیک می پوشید بسیار جذاب تر می شوید. رنگ های طلایی، مسی، برنز یا سربی را با لباس کرم رنگ امتحان کنید. کفش های پاشنه بلند متالیک به رنگ کرم لباستان ظرافت خاص و زنانه ای می بخشد. همچنین می توانید با اضافه کردن زیورآلات به رنگ متالیک زیبایی این ست لباس را دو چندان کنید. البته این نکته را نباید فراموش کنیم چه زیورآلاتی به لباس ما می آید؟

 

لباس کرم رنگ و کفش گلبهی کم رنگ

 

لباس کرم رنگ و کفش گلبهی کم رنگ

 

کفش های گلبهی کم رنگ با رنگ پوست هماهنگ خواهند شد. کفش های پاشنه بلند و رنگ پوست قد را نیز بلندتر نشان می دهند. اگر می خواهید حالت تک رنگ بودن استایل شما حفظ شود، از رنگ عاجی استفاده کنید.

از آن جایی که کرم رنگ خنثی است، می توانید به راحتی اکثر رنگ ها را با آن بپوشید.

توجه: مطالب سایت "خانومانه" برگرفته از منابع بین المللی است، جنبه اطلاع رسانی داشته و توصیه تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و متخصصان دانست.
0
مطالب مرتبط

نیازمندی های بانوان

نظرات کاربران