دسته بندی مطالب

جذاب ترین ایده ها برای لباس بارداری

۱۳ خرداد ۱۳۹۹۰ بارداری و نوزاد

خانومانه: زنان در دوران بارداری دچار تغییرات زیادی می شوند؛ یکی از این تغییرات بزرگ شدن روز به روز شکم مادران است که این تغییرات فیزیکی مستلزم داشتن لباس جدید است؛ چرا که لباس های قدیمی در این دوران دیگر کاربردی ندارند. مادران باردار! زمان آن رسیده که کمد خود را با لباس های بارداری پر کنید! درحقیقت، پوشش بارداری، پوششی کاملا متفاوت و جدید است که می توان با کمی سلیقه و دقت استایل شیک و زیبایی را در این دوران تجربه کنید. انتخاب های متفاوتی برای این دوران وجود دارد؛ از یک لباس بارداری مشکی تا یک لباس جین! کافی است این لباس ها را با سلیقه خود مطابقت دهید.

 

جذاب ترین ایده ها برای لباس بارداری

 

شلوار جین

هرگز قفسه شلوارهای جین را فراموش نکنید! شلوار جین های اسکینی می توانند راحت باشند؛ تنها کاری که باید انجام دهید این است که سایزها را تغییر دهید. شما برای دوران بارداری به یک لباس اصلی نیاز دارید که استایل شما را شیک تر کند، اما در صورت تمایل می توانید لباس های دیگری نیز مثل شلوار جین مناسب داشته باشید. شلوار جین خود را با پیراهن و کفش راحت ست کنید. بهترین بخش این است که نه تنها این لباس راحت است بلکه تنوع زیادی نیز دارد.

 

ایده های لباس بارداری_1

 

اگرچه شلوار جین برای مادران باردار می تواند بسیار راحت باشد اما گزینه های دیگری نیز برای مادران امروزی وجود دارد!

 

پیراهن

پس از گذراندن چند ماه و مشاهده تغییرات فیزیکی بدن خواهید دید که پوشیدن پیراهن های کوتاه و بلند چقدر لذت بخش است. شما حتی می توانید از پیراهن های استرچ که خاصیت کشسانی دارند نیز استفاده کنید. این پیراهن های زیبا را با کتانی های ساده ست کنید تا ظاهری آراسته و منحصر به فرد داشته باشید.

 

ایده های لباس بارداری_2

 

لباس های لایه لایه

وقتی نوبت به انتخاب لباس بارداری می رسد، لباس هایی را انتخاب کنید که برای تکمیل آن ها نیاز به لایه های دیگر نیز باشد. به عنوان مثال یک بلوز آستین بلند و در کنار آن یک ژاکت توری گلدار! اکثر مادران لباس های لایه ای و رویه های زیبا را انتخاب می کنند تا لاغرتر به نظر برسند.

 

ایده های لباس بارداری_3

 

کیمونو یا عبا

کیمونو، عبا و یا روب دوشامبر ایده عالی برای استایل بارداری است. چرا که با پوشیدن آن تغییرات فیزیکی بدن زیاد به چشم نمی آید و در عین حال ظاهری زیبا خواهید داشت. شما می توانید نوعی از این لباس را که راحت است انتخاب کنید و نکته جالب در مورد روب دوشامبرها این است که بعد از زایمان نیز هنگام پرستاری و رسیدگی به فرزند دلبند خود می توانید به پوشیدن آن ها ادامه دهید. این رویه ها را با شلوارهای گشاد، پیراهن های بلند و یک صندل ساده ست کنید.

 

ایده های لباس بارداری_4

 

مطلب پیشنهادی: چگونه رنگ لباس هایمان را با هم ست کنیم؟

 

لباس راحتی

از اواسط سه ماهه دوم کم کم متوجه خواهید شد که فقط یک لباس راحتی برای شما مناسب است. شما قطعا به فکر یک لباس راحت و آزاد و در عین حال زیبا خواهید افتاد. لباس راحتی مناسب که بتوان آن را نه تنها شب ها به تن داشته باشید بلکه در طول روز نیز از آن استفاده کرد. این لباس های راحتی را بعد از زایمان نیز می توانید استفاده نمایید. فراموش نکنید که خوش لباس بودن در خانه بسیار مهم است؛ پس سرمایه گذاری روی چندین مورد لباس راحتی ایده خوبی است. این دسته از لباس های بارداری، محبوب ترین نوع لباس در میان مادران باردار است.

 

ایده های لباس بارداری_5

 

یک لباس فوق العاده برای یک احساس فوق العاده

چرا باید احساس خود را برای خرید لباس بارداری متوقف کنید؟ اگر باردار هستید حتما لباس های رسمی و مجلل را فراموش نکنید. همانگونه که رشد یک انسان دیگر را روز به روز در بدن خود می بینید از لحظه به لحظه آن لذت ببرید. از لباس های شیک و مجلسی برای عکاسی دوران بارداری استفاده کنید. این ها همه یادگاری های زیبایی از این دوران شیرین است؛ پارچه های توری گزینه مناسبی برای این نوع لباس ها هستند.

 

ایده های لباس بارداری_6

 

مادران باردار عزیز! مشاهده کردید که با ایده های خیلی ساده و در عین حال زیبا می توانید در دوران بارداری نیز استایل و پوشش مناسبی داشته باشید.

توجه: مطالب سایت "خانومانه" برگرفته از منابع بین المللی است، جنبه اطلاع رسانی داشته و توصیه تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و متخصصان دانست.
0
مطالب مرتبط

نیازمندی های بانوان

نظرات کاربران