دسته بندی مطالب

راهکارهایی برای لاغر کردن صورت

۱۳ مرداد ۱۳۹۸۰ مد و زیبایی

آیا صورتتان بیش از اندازه گرد و چاق است؟! گونه هایتان گوشت زیادی دارد؟! از داشتن غبغب حسابی کلافه شده اید؟! اگرچه برخی از زنان عاشق فرم پاها، اندام و چهره خود هستند اما برخی دیگر از نگاه کردن در آینه واهمه دارند؛ زیرا صورتشان بیش از حد چاق، شل و خسته است. گونه هایشان بسیار بزرگ است و کم کم غبغبشان در حال نمایان شدن است و یا چند وقتی است که با مشکل غبغب مواجه شده اند. اگر اخیراً وزن شما افزایش یافته، طبیعی است که صورت شما نیز چاق شده باشد؛ زیرا صورت یکی از قسمت های بدن است که چربی ها در آن انباشته می شوند. اما یک خبر خوب برایتان داریم! در این مطلب سایت خانومانه به شما خواهیم گفت که چگونه با چند تکنیک ورزشی ساده و لوازم آرایشی مناسب این مشکل را می توانید حل کنید. 

 

راهکارهایی برای لاغر کردن صورت

 

ورزش هایی آسان برای صورت

دوست دارید که چند کیلو لاغر شوید و چهره زیباتری داشته باشید؟ باید دو بار در هفته فعالیت فیزیکی انجام دهید تا کالری اضافی بدن بسوزد. همچنین باید همیشه مراقب وعده های غذایی خود باشید: غذاهای متعادل و کم چرب مصرف کنید و از خوردن تنقلات بپرهیزید. این کلید لاغری بدن، از جمله لاغری صورت است. در کنار ورزش، باید چند ورزش صورت هم انجام دهید تا عضلات صورت سفت شوند و پوست حالت جوانی و شادابی خود را حفظ کند. به شما چند ورزش ژیمناستیک صورت را آموزش می دهیم که به کمک آن ها می توانید به راحتی صورت و غبغب خود را لاغر کنید. 

 

مطلب پیشنهادی: ۵ درمان ساده برای رفع نواقص پوست

 

برای لاغری گونه ها: لب ها را ببندید و آن ها را بالا ببرید به طوری که به نوک بینی نزدیک شود. به مدت ۱۵ ثانیه این حالت را نگه دارید و دوباره این کار را انجام دهید. این ورزش باید ۱۰ بار تکرار شود. سپس لب های خود را جمع کنید (انگار که هوا را داخل می کشید). ۱۰ ثانیه به همین شکل صورت را نگه دارید و این کار را حداقل ۵ بار تکرار کنید. به کمک این دو حرکت، گونه ها و لب ها خیلی زود لاغر می شوند و عضلات صورت یکدست می شوند.

– برای از بین بردن غبغب: صاف بایستید، چانه را بالا ببرید، سر را کمی به عقب خم کنید. دهان را ببندید و آرواره پایینی را به سمت جلو بیاورید. این حرکت را حداقل ۵ بار به مدت ده ثانیه انجام دهید. همچنین می توانید هر روز به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه آدامس بجوید. این دو تمرین عضلات گردن را به حرکت وا می دارند و باعث از بین رفتن غبغب می شوند.

 

انتخاب کرم های مناسب

کرم های لاغری موجود در بازار به کاهش سایز اندام کمک می کنند و برخی از این کرم ها برای لاغری صورت طراحی شده اند که بسیار موثر هم می باشند. برخی از این کرم ها نیز علاوه بر لاغری صورت و کاهش چین و چروک، پوست را هم نرم می کنند. کرم های لیفتینگ پوست، به خصوص کرم های شب نیز کمک بسزایی در لاغری صورت می کنند.

برای لاغر کردن گونه ها: برای لاغر کردن گونه ها به کمک کرم های لاغری، باید کمی از کرم را روی نوک انگشتان بمالید و سپس از گونه تا شقیقه به آرامی کرم را روی صورت ماساژ دهید. این کار را حداقل ده بار انجام دهید تا کرم به خوبی جذب شود و بهترین نتیجه را بگیرید.

برای لاغری چانه و غبغب: صبح ها مقداری کرم لاغری صورت را کف دستتان بریزید و دست ها را به هم بمالید تا کرم گرم شود. سر را به عقب خم کنید و غبغب را با کرم ماساژ دهید. این کار را از چانه تا پایین گردن و برای حداقل ۱۰ بار انجام دهید.

توجه: مطالب سایت "خانومانه" برگرفته از منابع بین المللی است، جنبه اطلاع رسانی داشته و توصیه تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و متخصصان دانست.
0
مطالب مرتبط

نیازمندی های بانوان

نظرات کاربران