دسته بندی مطالب

چه زیورآلاتی به لباس ما می آید؟

۳۰ بهمن ۱۳۹۷۰ مد و زیبایی

لباس پوشیدن و هماهنگ کردن آن ها برای دختران و زنان بسیار جذاب است زیرا با لباس های مختلف می توان چهره های زیبا و متنوع برای خود درست کرد. اگر در زمان انتخاب لباس از اکسسوری ها و زیورآلات هم استفاده شود این کار دخترانه بسیار جذاب تر می شود. در این مطلب خانومانه به چند ترفند برای انتخاب مناسب و صحیح زیورآلات می پردازیم.

استایل و تیپ خانم ها از عناصر مختلفی تشکیل شده است. اگر چه لباس ها عضو اصلی این استایل هستند اما زیورآلات و اکسسوری ها نیز کمک می کنند تا لباس زیباتر شود. اما باید دقت زیادی در انتخاب زیورآلات داشت زیرا ممکن است استفاده از اکسسوری نامناسب تاثیر برعکس داشته باشد. با ما همراه باشد باشید تا با چند ترفند برای انتخاب زیورآلات مناسب و هماهنگ با تیپ و استایل خود آشنا شوید.

برخی از زنان علاقه ای به استفاده از زیورآلات ندارند؛ زیرا فکر می کنند که زیبایی لباس آن ها را کم می کند. برخی دیگر نیز برعکس فکر می کنند که اصلاً نمی توانند بدون زیورآلات لباس بپوشند و همیشه آن را همراه دارند. حتی ممکن است زمانی که زیورآلات نداشته باشند حس کنند که هیچ چیز همراه ندارند. اما کدام زیورآلات مناسب با لباس ما می باشد؟ اگر می خواهید ترکیبی زیبا و عالی از لباس و زیورآلات داشته باشید، حتماً با ما همراه باشید.

 

چند قاعده برای ست کردن زیورآلات با لباس

 

چند قاعده برای ست کردن زیورآلات با لباس

برای انتخاب زیورآلات نیز مانند همه وسایل و لباس ها اولین چیزی که باید در نظر گرفته شود سلیقه و سبک شخصی است. اگر دوست ندارید که توجه دیگران را به خودتان جلب کنید بهتر است زیورآلات کلاسیک با رنگ های خنثی استفاده کنید. اما اگر دوست دارید که استایلی رنگارنگ و خاص داشته باشید، از زیورآلات مد روز استفاده کنید. چیز عجیبی که در مورد زیورآلات و اکسسوری ها وجود دارد این است که کاملاً استایل و تیپ را تغییر می دهند.

“استفاده کمتر، زیبایی بیشتر”؛ این جمله ای است که در دنیای مد و زیبایی زیاد به گوش می رسد و باید آن را به یاد داشته باشید. در بسیاری از موارد، بهتر است از زیورآلات کمتر اما با کیفیت استفاده کنند.

به چند توصیه بنیادین زیر توجه کنید:

– بیش از حد از زیورآلات استفاده نکنید؛ نباید همزمان گوشواره، گردنبند، دستبند، النگو و انگشتر استفاده کنید. فقط چند عدد از این زیورآلات را انتخاب کنید و استفاده کنید.

– اگر در جشن لباس دکلته پوشیده اید، از زیورآلات برای جلب توجه بر روی صورتتان استفاده کنید.

 

چه زیورآلاتی به لباس ما می آید؟

 

مطلب پیشنهادی: لباس پوشیدن بر حسب فرم اندام

 

– گوشواره ها باید با فرم صورت مطابقت داشته باشند. اگر صورت گردی دارید، بهتر است از گوشواره های آویز استفاده کنید. اگر صورت کشیده ای دارید، گوشواره های گرد برای شما مناسب تر است. گوشواره های میخی برای تمامی صورت ها قابل استفاده است.

– گردنبندهای خیلی کوتاه و تنگ استفاده نکنید. اگر یقه پیراهن و لباستان گرد و کمی باز است باید گردنبندی بلند انتخاب کنید که تا روی سینه بیاید. اما اگر یقه پیراهنتان باز است، گردنبندهای کوچک استفاده کنید.

– طلا و نقره را همزمان استفاده نکنید. این مهم ترین نکته در زیباتر به نظر رسیدن است. می توانید هر کدام را با توجه به رنگ های لباس ست کنید اما هرگز طلا و نقره را همزمان استفاده کنید.

– می توانید با انتخاب شال، دستمال گردن و عینک زیبا به رنگ سال جذابیت و زیبایی لباس ها را دو چندان کنید. انگشتر، ساعت و دستبند از زیورآلاتی هستند که همیشه مد هستند؛ با انتخاب رنگ مناسب آن ها و تطابق آن ها با لباس، زیبایی لباس ها را دو چندان جلوه دهید. پس بهتر است که نکاتی را هم در مورد اینکه چگونه رنگ لباس هایمان را با هم ست کنیم؟ بدانیم.

 

زیورآلاتی برای داشتن چهره ای جذاب و به روز

 

زیورآلاتی برای داشتن چهره ای جذاب و به روز

اگر عادت دارید که موهایتان را همیشه ببندید، می توانید از گوشواره های بزرگ استفاده کنید تا توجه همه را به خود جلب کنید. همچنین می توانید اندازه گوشواره را بر اساس شومیز یا تاپی که پوشیده اید انتخاب کنید. این کار باعث می شود تا توجه اطرافیان به قسمت فوقانی بدن یعنی به صورت و شانه ها جذب شود. یک دامن یا شلوار معمولی انتخاب کنید تا زیبایی صورت بیشتر به نظر برسد و توجه همچنان بر روی صورت باشد.

فراموش نکنید که نیازی نیست همیشه زیورآلات گران قیمت بخرید، کافی است در انتخاب آن ها دقت داشته باشید و با توجه به معیارهای لازم آن ها را به درستی انتخاب کنید.

توجه: مطالب سایت "خانومانه" برگرفته از منابع بین المللی است، جنبه اطلاع رسانی داشته و توصیه تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و متخصصان دانست.
0
مطالب مرتبط

نیازمندی های بانوان

نظرات کاربران