دسته بندی مطالب

۴ مدل مختلف برای کشیدن خط چشم

۲۹ اسفند ۱۳۹۷۰ مد و زیبایی

اگر یک وسیله آرایشی وجود داشته باشد که جذابیت نگاه را دو چندان کند، خط چشم است. با استفاده از این وسیله آرایشی می توانید حالت چشم ها را تغییر دهید. اما چگونه؟ در این مطلب خانومانه می خواهیم در مورد انواع مدل ها و روش های کشیدن خط چشم صحبت کنیم. آرایش کردن با خط چشم کار آسانی نیست. اما نباید این وسیله آرایشی را هم به طور کلی از لوازم آرایشمان کنار بگذاریم. هر چه بیشتر از خط چشم استفاده کنید، بیشتر بر هنر استفاده از آن تسلط پیدا می کنید و می توانید خطی بی عیب و نقص بکشید.

 

۱- خط چشم کلاسیک

این مدل خط چشم هیچ گاه از مد نمی افتد. اگر این مدل خط چشم را ظریف و زیبا بکشید چشم ها را بسیار زیبا جلوه می دهد و بر روی پوست سنگینی نمی کند. برای این مدل خط چشم آزادید تا هر رنگ رژ لبی را که می خواهید انتخاب کنید.

 

خط چشم کلاسیک

 

۲- خط چشم پهن

این مدل خط چشم بیشتر از سایه های رنگ روشن توجه دیگران را جلب می کند. کشیدن این مدل خط چشم بسیار آسان تر از خط چشم کلاسیک است زیرا به دقت و ظرافت کمتری نیاز دارد. برای این مدل خط چشم بهتر است رژ لب نزنید و یا اگر دوست دارید که لبتان بدون آرایش نباشد، رژهای رنگ پوست و بی رنگ را انتخاب کنید.

 

خط چشم پهن

 

مطلب پیشنهادی: روش تهیه مواد خط چشم در خانه

 

۳- خط چشم رنگی

شما دوست دارید که چشمانتان را خط چشم بکشید اما رنگ های تیره دوست ندارید؟ می توانید از خط چشم های رنگی زیبا استفاده کنید که مدلی جدید در آرایش هم می باشد. این مدل خط چشم شاد و با نشاط است و می تواند آرایش شما را جالب نشان دهد.

 

خط چشم رنگی

 

۴- خط چشم بدون هارمونی

این مدل خط چشم، مد جدید آرایش چشم است و در تضاد کامل با خط چشم کلاسیک می باشد. اشکال هندسی، خطوط بدون هارمونی یا هر خطی که در ذهنتان می باشد را می توانید روی چشم به کمک خط چشم پیاده کنید.

 

خط چشم بدون هارمونی

توجه: مطالب سایت "خانومانه" برگرفته از منابع بین المللی است، جنبه اطلاع رسانی داشته و توصیه تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و متخصصان دانست.
1+
مطالب مرتبط

نیازمندی های بانوان

نظرات کاربران