دسته بندی مطالب

۵ ایده با استفاده از جعبه های چوبی میوه

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹۰ هنر و مهارت

دکوراسیون های بازیافتی در عین سادگی بسیار زیبا و شیک هستند و اغلب از جعبه های چوبی و جعبه های میوه در آن ها استفاده می شود. این اشیا معمولا از چوب یا پلاستیک ساخته شده اند و می توانند در ساخت مبلمان و میز جدید در خانه مفید باشند. می توانید این جعبه های چوبی را از سوپرمارکت ها و یا میوه فروشی ها تهیه کنید. در این مطلب خانومانه به ۵ ایده جالب با استفاده از جعبه های چوبی میوه اشاره خواهیم کرد که با ایده گرفتن از آن ها فضای دنجی را در خانه می توانید ایجاد کنید.

 

5 ایده با استفاده از جعبه های چوبی میوه

 

ساخت وسایل چوبی کوچک با جعبه های چوبی

 

ساخت وسایل چوبی کوچک با جعبه های چوبی

 

یک ایده برای استفاده از جعبه های چوبی، ساخت مبلمان های کوچک چوبی است که جلوه ای جدید را ایجاد می کند؛ جعبه ها را ماله بکشید، صیقل دهید، جلا بزنید و حتی رنگ کنید و از آن ها به عنوان مبلمان کوچک استفاده کنید. حتی می توانید آن ها را به صورت عمودی قرار دهید و از آن به عنوان یک کابینت و میز کوچک برای قرار دادن تلفن، مودم و غیره استفاده کنید. می توانید از آن ها به عنوان یک میز کوچک قهوه خوری و یا مکانی برای قرار دادن عکس استفاده کنید. در صورت تمایل با اضافه کردن چرخ در قسمت پایینی چعبه ها استفاده از آن ها را راحت تر کنید و بدین ترتیب یک میز متحرک برای لب تاپ و یا میز سرو نوشیدنی استفاده کنید.

 

ساخت وسایل چوبی بزرگ با جعبه های چوبی

 

ساخت وسایل چوبی بزرگ با جعبه های چوبی

 

اگر گزینه اول را دوست داشتید، قطعا ساخت وسایل بزرگ تر یا جعبه های چوبی را هم دوست دارید. برای ساخت وسایل بزرگ تر مثل کتابخانه تمام آنچه که نیاز دارید این است که جعبه ها را با میخ به هم متصل کنید به هر شکلی که می خواهید. لذت این کار در این است که شما می توانید هر آنچه را می خواهید با این جعبه ها بسازید؛ خواه بخواهید متقارن باشند یا به شکل اصلی خود جعبه ها. می توانید آن ها را مستقیما روی زمین قرار دهید و یا به آن ها چرخ اضافه کنید و یا حتی آن ها را آویزان کنید. انتخاب با شماست!

 

مطلب پیشنهادی: لباس های جین کهنه را دور نیندازید!

 

جعبه چوبی برای نگه داری وسایل اضافی

 

جعبه چوبی برای نگه داری وسایل اضافی

 

می توانید از جعبه های قدیمی مجدد استفاده کنید و از آن ها برای نگه داری وسایلی همچون ظروف، اسباب بازی، مجلات و غیره استفاده کنید. این جعبه ها را طبق دکوراسیون خانه آماده کنید. آن ها را رنگ بزنید و استفاده کنید.

 

با جعبه های چوبی لوستر بسازید

 

با جعبه های چوبی لوستر بسازید

 

ایده دیگر برای استفاده از جعبه های چوبی این است که از آن ها به عنوان لوستر استفاده کنید. البته فراموش نکنید که باید از جعبه های پلاستیکی استفاده کنید و برای اطمینان از اینکه نتیجه مدرن است باید از جعبه های مختلف رنگی استفاده کنید. همان طور که در تصویر می بینید ترفند استفاده از این جعبه ها آویزان کردن آن ها از سقف و قرار دادن لامپ در داخل آن ها می باشد. رنگ و طراحی جعبه ها نورپردازی زیبایی را به اتاق شما می دهد.

 

گلدان گل با استفاده از جعبه چوبی

 

گلدان گل با استفاده از جعبه چوبی

 

اگر یک باغچه و یا تراس دارید و می خواهید آن را با گل و گیاه پر کنید، هیچ چیزی به اندازه جعبه های چوبی قدیمی نمی تواند برای آن ها مناسب باشد. آن ها را به رنگ های زیبا رنگ آمیزی کنید و این چنین گلدان های زیبا برای خود بسازید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که داخل آن ها را با خاک پر کنید و گل ها را داخل آن بکارید. اگر می خواهید قابل حمل باشد می توانید آن را به چرخ مجهز کنید و حتی می توانید گلدان های خود را داخل این جعبه ها قرار دهید و از جعبه ها به عنوان نگهدارنده گیاهان استفاده کنید.

توجه: مطالب سایت "خانومانه" برگرفته از منابع بین المللی است، جنبه اطلاع رسانی داشته و توصیه تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و متخصصان دانست.
0
مطالب مرتبط

نیازمندی های بانوان

نظرات کاربران